«Камертон» оголошує прийом нових заявок на участь!

0
1850

Наприкінці листопада 2019 року стартував спільний міжнародний проєкт Національної спілки письменників України та Міжнародного благодійного культурно-наукового родинного фонду імені М. В. Лисенка за підтримки літературного агента із США Єлизавети Соломатіної – «Музично-поетичний салон «Камертон».

Проєкт створений для виявлення і підтримки молодих талановитих українських авторів. Найкращі поезії журі відбирають для виконання акторами під час музичних концертів на сцені камінної зали Будинку письменників України упродовж 2020 року. На заключному концерті будуть виголошені імена переможців проєкту, яких визначатимуть як читачі на сторінці у «Фейсбук», так і члени журі.

Перший концерт відбувся нещодавно – 31 січня. На ньому у виконанні студентів Київського національного університету театру, кiно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого та вихованців Студії театру та кіно «Ромео і Джульєтта» (м. Ірпінь, Київська обл.) прозвучали перші 12 поезій лауреатів «Камертона».

Усього за п’ять тижнів прийому заявок на конкурс надійшло понад 500 творів із різних областей України, а також роботи від представників української діаспори з 11 країн світу. Є дуже цікаві тексти, які не лишають байдужими і будуть звучати під час наступних концертів. Однак, на жаль, їх недостатньо, адже не все з надісланого відповідає тому рівню майстерності, який хотіли би бачити організатори «Камертона» і просувати як найкращі зразки творчості молодих авторів під час численних концертів. Звісно, і проєкт новий, і часу на прийом заявок було відведено небагато, і не кожен поет устиг дізнатися про можливість подати свої твори для участі. До того ж конкурс викликав жвавий інтерес у літераторів, старших означеного конкурсом віку, – до 40 років. Тож було прийнято рішення один із концертів зробити на основі поезій авторів старшого покоління.

Отже, оголошується відкриття прийому заявок для участі в «Музично-поетичному салоні «Камертон»! Поетичні твори просимо надсилати до 2 квітня 2020 року за попередніми умовами.

Наголошуємо на ретельному відборі авторами своїх поезій, які було б цікаво виконувати акторам, які б гармонійно звучали під час концертів класичної та сучасної живої інструментальної музики та які б організатори залюбки популяризували серед читачів і слухачів не лише у форматі концертів, а й публікацій у літературних виданнях.

#Камертон #українська_поезія #Лисенко_Любов_Микола #Бережко_Камінська_Юлія #актори_читать_поезію #Спілка_письменників #Фонд_Лисенків

Посилання на попередні умови:

Сторінка «Камертона» у мережі Фейсбук

Світлини Світлани Шилової з першого концерту «Камертона»

Юлія Бережко-Камінська і Микола Лисенко
Тетяна Фольварочна, заступник голови НСПУ
Володимир Талашко
Ірина Карпенко
Анна Щербак і Олександр Козинець
Ольга Камінська
Георгій Вешапідзе

Юлія Бережко-Камінська, секретар НСПУ по роботі з молоддю

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я