«Камертон» представляє фіналістку — Валерію Сергєєву!

0

Хто вони, молоді автори України та української діаспори, чиї твори незабаром озвучать на сцені столичного Будинку письменників НСПУ майбутні актори – студенти Київського національного університету театру, кiно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, а також вихованці студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта»?

Знайомимо вас з однією із наймолодших фіналісток «Камертона» – Валерією Сергєєвою.

Валерія народилася в 2002 році. Проживає в Києві. Навчається в Києво-Могилянській академії, є членкинею миргородського творчого об’єднання «Білий кінь», членкинею журі в конкурсі «Молоді літератори Миргорода», переможницею Всеукраїнського конкурсу «Стань письменником» у номінації «Поезія» (2019).

Поезія Валерії надзвичайно образна, живописна, здається, її можна цілком конкретно відчути на запах, звук і навіть на дотик. Авторка чуйно вловлює усе різнобарв’я відтінків тих явищ, які береться передати словом. Тонко, лірично,  настроєво. Так у 18 років пишуть ті автори, яким не можна не писати далі, чого щиро і бажають члени журі проєкту «Камертон» Валерії.

Нагадуємо, другий концерт Міжнародного проєкту «Музично-поетичний салон «Камертон» відбудеться 20 березня о 18:00 в Будинку письменників НСПУ (Київ, вул. Банкова, 2).

Під час концерту звучатиме сучасна і класична інструментальна і вокальна музика від відомих музикантів і талановитих студентівНаціональної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, а також поезії фіналістів «Камертона» в акторському виконанні. Низка концертів за підтримки літературного агента з США Єлизавети Соломатіної триватиме упродовж 2020 року. Найкращі поетичні твори увійдуть до аудіоантології сучасної української поезії у співпраці з проектом «Слухай!», а також будуть опубліковані на сторінках літературних видань України і зарубіжжя. 

Також звертаємо увагу охочих долучитися до проєкту в якості учасників. До 2 квітня триває добір поезій. Умови читайте тут: https://nspu.com.ua/konkursi-i-premiji/molodih-poetiv-zaproshujut-do-uchasti-v-mizhnarodnomu-proiekti-kamerton/.

Кабінет молодого автора НСПУ

#Камертон
#Музично_поетичний_салон_Камертон

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я