«Каштановий дім» збирає друзів

0
145

4-6 жовтня в столиці відбудеться мистецький фестиваль «Каштановий Дім».

4 ЖОВТНЯ
18:00-02:00
Велика зала Малої опери (вул. Дегтярівська, 5)

ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ
Ведучі Андрій Грязов та Єлена Дорофієвська

18:15-18:20
Жозефіна Сарнавська «Filling good»

18:20-19:00
Виступи поетів:
Олексій Зарахович, Олександр Кабанов, Ольга Ільницька, Ігор Павлюк, Дмитро Лазуткін, Дмитро Близнюк, Єлена Дорофієвська, Олег Антонюк, Юлія Бережко-Камінська

19:00-19:20
«Адреленовий еліксир»
Андрій Грязов та Олена Шелкова

19:25-20:50
Колекція фестивалів
Куратори та організатори фестивалів представляють свою творчість, свій фестиваль/проєкт та кількох його учасників

21:00-22:30
Виступи гостей фестивалю

22:40-22:55
Анна Щербак: Літературний салон Etterna
Немезіда Соул

23:00-23:55
Поетичні читання

00:00-02:00
Поетичний батл

5 ЖОВТНЯ
Creative Women Space (провулок Михайлівський, 9Б)

10:00-13:00
Воркшоп Оксани та Марини Артеменко
Сценаристика: сторітелінг та драматургія.
Для участі у воркшопі обов’язкова реєстрація:
http://bit.ly/2o5AvmF

17:00-18:30
Поетичні майстер-класи
Дмитро Бураго (Київ, Україна)
Олександр Мельник (Льєж, Бельгія)
Ігор Павлюк (Львів, Україна)

18:30-20:00
Виступи поетів
Олексій Зарахович (Київ, Україна)
Олександр Кабанов (Київ, Україна)
Таріел Цхварадзе (Батумі, Грузія)
Геннадій Банніков (Будва, Чорногорія)
Міла Машнова (Харків, Україна)

20:00-20:30
Вільний мікрофон

21:00-22:30
Кінопоказ короткометражних фільмів

6 ЖОВТНЯ
Creative Women Space (провулок Михайлівський, 9Б)

13:00-15:00
Презентація альманаху «Каштановий дім»
Діана Сушко, Юлія Холод, Андрій Поляков, Маргарита Москвічова, Дмитро Близнюк
Модератор: Володимир Гутковський

15:00-15:20
Віталій Наришкін (Сім струн світла) «Степ»

15:20-16:00
Немезіда Соул: «Творче планування або тайм-менеджмент для Музи»

16:00-16:30
Друкарський двір Олега Федорова:
Презентація книги режисера театра-студії імпровізації «Чорний квадрат» Олексія Курилко «Рядки з попелу»

16:30-17:00
Олег Теплих «Рандомне»

17:00-18:30
Вечір пам’яті Тетяни Аінової
Виступають Ігор Піляєв, В’ячеслав Рассипаєв, Володимир Гутковський, Наталя Бельченко, Ольга Самолевська, Василь Дробот, Наталя Савіна, Олександр Рєзнік, Юрій Садовський

19:00-20:00
“Почути”: поезія жестовою мовою
Анна Фадєєва, Світлана Дідух-Романенко, Катерина Волошина, Олександр Козинець, Юлія Шевель, Таня-Марія Литвинюк, Анатолій Мілецький, Надія Погребицька, Лія Алтухова, Аня Яблучна, Ольга Мацо, Надія Сеньовська, Соломія Беген.
Поети читатимуть свою поезію жестовою та паралельно українською або російською мовами.
Супровід події жестовою мовою – Наталія Кравцова

20:30-22:30
Кінопоказ та обговорення фільму фільму “Міф” реж. Леонід Кантер та Іван Ясній

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я