КМДА приймає рукописи для видання

0

Із 1 березня розпочато прийом рукописів для видання за кошти міського бюджету в рамках програми «Київ інформаційний».

Як повідомили в Департаменті суспільних комунікацій, прийом рукописів триватиме до 30 березня.

Зокрема, відповідно до рекомендаційних вимог, для відбору творів, визначених Видавничою радою при Департаменті суспільних комунікації, до розгляду приймаються рукописи творів українською мовою, які не видавалися раніше окремою книгою і не публікувалися в часописах та в мережі інтернет у повному обсязі. У рукописах збірок окремих авторів (коротка проза чи п’єси) частка не публікованих творів має становити не менше 70%, а у поетичних збірках —  50%.

Рукописи краєзнавчого характеру та на історичну тематику мають супроводжуватися фаховою рецензією. Твори для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку подаються з готовими ілюстраціями.

Кожен автор має особисто подати рукопис (лише один) у друкованому та електронному вигляді у форматі «*.doc». Для прозових творів встановлено обсяг 100-300 друкованих сторінок А4, для дитячих 50-100 сторінок. Щодо поезії визначено розмір 75-150 сторінок.

До пакета документів потрібно додати авторську довідку та власноруч написану заяву з контактними даними. Кожен автор має право брати участь у міській програмі лише один раз на три роки. Цього року прийматимуть на розгляд поетичні та прозові збірки від творчих спілок і громадських організацій.

Видавнича рада встановила обмеження для включення творів у такі збірки для спілок, які будуть подавати рукописи:

  • один раз на два роки;
  • до рукопису додати рекомендаційний лист від спілки чи громадської організації, план-проспект учасників збірки, інформацію про упорядника.

Рукописи приймають за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 50-Б, 3-й поверх, кабінет № 304, з 10:00 до 17:00 (перерва 13:00-14:00).

Довідки за тел.: (044) 235-05-15.

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я