Конкурс «Книжка майбутнього» – 2020 шукає інноваційні книжкові проєкти

0

Конкурс «Книжка майбутнього» — 2020 стане продовженням і розширенням конкурсу «Книжка майбутнього», проведеного командою книжкового фестивалю Book Space в рамках фестивалю у 2019 році.

Мета конкурсу «Книжка майбутнього» — стимулювати використання інноваційних підходів і технологій у сучасній українській літературі та книговиданні.

Номінації

Конкурс відбудеться у чотирьох номінаціях: «Експеримент у цифрі», «Експеримент у папері», «Папір і нові технології» та «Спеціальний вибір журі».

До змагання в номінації «Експеримент у цифрі» запрошуються інноваційні книжкові проєкти в електронному форматі: інтерактивні електронні книги, вебпроєкти тощо.

Номінація «Експеримент у папері» передбачає подачу паперових видань, які експериментують із традиційною формою книги (інноваційні експерименти з форматом, версткою, структуруванням тощо).

У номінації «Папір і нові технології» очікуємо робіт, в яких паперова книжка доповнюється цифровими технологіями: книжки із доповненою реальністю, мобільними додатками, мульти- і трансмедійні проєкти тощо.

Переможець в номінації «Спеціальний вибір журі» буде обраний з-поміж учасників усіх трьох номінацій як такий, що подає найбільші надії на подальшу ефективну роботу у сфері книжкових інновацій.

Нагороди

Переможці всіх номінацій отримують дипломи, пам’ятні статуетки та поширення інформації про подані на конкурс видання усіма доступними фестивалю медіаканалами. Переможець номінації «Спеціальний вибір журі» отримує також грошову винагороду розміром 50 000 гривень у формі цільової допомоги на реалізацію наступного інноваційного проєкту.

Як податися

Заповнити заявку на участь у конкурсі можна за посиланням.

Дедлайн: 30 вересня 2020 року.

Подавати роботи на конкурс можуть як видавництва/організації, так і фізичні особи, якщо йдеться про незалежний авторський проєкт. Одна фізична або юридична особа може подати на конкурс до трьох робіт.

До розгляду приймаються книжки або проєкти, що були опубліковані в період з 01 липня 2019 року по 30 вересня 2020 року.

Конкурс проводиться за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Читомо

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я