«КРИЛАТИЙ ЛЕВ» оголошує прийом робіт на визначення лауреатів 2020 року

2

Комісія з присудження премій Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози «КРИЛАТИЙ ЛЕВ» оголошує прийом матеріалів на визначення лауреатів 2020 року.

Офіційними партнерами цьогорічного конкурсу є Львівська міська рада, Львівська облдержадміністрація та видавництво «Астролябія».

Оргкомітет розчиняє браму перед усіма охочими (не обмежуючи проживанням в Україні) поборотися за нагороди, почесні та спеціальні відзнаки конкурсу, найзначимішою якою є: випуск книжки переможця накладом не менше 1000 примірників.

Вже традиційно Журі визначить Величний (читай – великий) список, відтак і десятку найкращих авторів та найперспективніших молодих талантів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в молодіжних числах часопису «Дзвін».

Попри відсутність вікових рамок, як і минулоріч, конкурс продовжить тенденцію на відкриття нових імен в літературі і пошук найвдаліших, найталановитіших новотворів.
До розгляду журі прийматиметься видрук рукопису прозової книжки українською мовою та переклади українською іншомовних рукописів, без тематичних обмежень, не опублікованих досі окремою книжкою, поданого автором чи уповноваженою особою та електронний варіант до 1-го червня поточного року. Коротка інформація про автора із зазначенням віку та контактні телефони обов’язкові.

Матеріали для участі в конкурсі можна надсилати за адресою: Літературний Конкурс «Крилатий Лев», Львівська організація НСПУ, вулиця Соломії Крушельницької, 17 (2-й поверх), Львів-центр, 79000 або Новою поштою (відділення № 14).
Телефонні консультації: 067-713-68-74; електронна адреса: dyak.oles@gmail.com

Крилатий Лев

Прокоментуєте?

2 КОМЕНТАРІ

    • Вітаю! Якщо в положенні про конкурс нема згадки про вікові обмеження, рамок нема. Але уточнити деталі можна безпосередньо у організаторів конкурсу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я