Криворізький альманах «Саксагань» запрошує на фестиваль «Мрія та реальність»

0

ПОЛОЖЕННЯ

про міський відкритий літературний фестиваль
«Мрія та реальність» на честь 30-річчя альманаху «Саксагань».

1. Організатори конкурсу:
— Управлiння культури виконкому Криворiзької мiської ради;
— Редакція альманаху «Саксагань»;
— Друкарський двір Олега Федорова.

2. Мета конкурсу

— Виявлення та соціальна підтримка талановитих молодих поетів, прозаїків і драматургів м.Кривого Рогу та Криворізького району, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку;
— Соціальна підтримка молодіжної творчої ініціативи та популяризація молодіжної творчості серед учнівської та студентської молоді;
— Активне залучення творчої молоді міста до соціально вагомої діяльності;
— Створення у м.Кривому Розі сприятливого середовища для соціалізації творчої особистості;
— Підтримка уже відомих прозаїків та поетів м.Кривого Рогу.

3. Журі конкурсу
Для визначення переможців та дипломантів конкурсу створюється компетентне журі, до складу якого запрошуються визнані літератори, також фахівці у сфері української мови та літератури, видавці. Журі конкурсу уповноважене не відзначати жодного лауреата (дипломанта) конкурсу. Також журі має право відзначати більше одного лауреата/дипломанта з огляду на якість надісланих до розгляду рукописів. Даним положенням передбачається кількісний ліміт переможців (лауреатів) конкурсу не більше чотирьох осіб. Дипломантів – не більше двох. Журі уповноважене визначати одне гран-прі.

4. Порядок проведення конкурсу
Починаючи з 15-го травня і до 31-го серпня редакція альманаху «Саксагань» приймає рукописи художніх творів, реєструє їх і присвоює їм відповідні номери.
Після 31-го серпня усі рукописи, які надійшли до конкурсу, в анонімному порядку передаються на розгляд журі, що здійснює свою роботу до 1-го жовтня.
У листопаді 2020 року відбувається презентація авторів, які взяли участь у конкурсі, під час якої відбувається оголошення переможців та церемонія їх нагородження.

5. Умови участі у конкурсі
До участі в конкурсі допускаються автори віком від 12 до 85 років, які у термін, визначений даним Положенням, подали до журі рукописи власних творів, написаних українською (російскою) мовою, у двох номінаціях: «поезія» та «проза і драматургія».
Рукописи художніх творів повинні бути віддруковані на комп’ютері і відправленI на електронну адресу редакцiї (andrey.dyuka1969@gmail.com):

— у номінації «поезія» — не більше 20 друкованих сторінок формату А4 (від 1 до 15 окремих текстів);
— у номінації «проза і драматургія» — не більше 25 сторінок формату А4.
До рукописів додаються:

— П.I.Б.
— автобіографія;
— фотокартка у форматі jpg;
— повна домашня адреса, номер телефону.

6. Визначення та нагородження переможців
Визначення переможців здійснюється компетентним журі у кожній з двох номінацій, яким присвоюється звання «Лауреат літературного фестивалю «Мрія та реальність». Переможцем конкурсу є особа або кілька осіб, чиї твори визнані найкращими у відповідній номінації.

Андрій Дюка

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я