Названо лауреатів літературної премії імені Панаса Мирного

0

Як повідомляється на сайті Полтавської обласної Ради oblrada-pl.gov.ua, визначені цьогорічні лауреати літературної премії імені Панаса Мирного.

У номінації «Література, літературознавство» – Коцегуб Юрій Миколайович, письменник, краєзнавець – за книги: «Болбочан. Поміж двох огнів», «З Україною в серці, з шаблею в руці»; Штейнбук Фелікс Маратович, доктор філологічних наук, професор кафедри русистики та східноєвропейських студій Університету Коменського у Братиславі – за збірку критичних есеїв-мініатюр «Інкубація «Яєць динозавра».

У номінації «Журналістика, публіцистика» – Філоненко Валентина Олексіївна, член Національної спілки журналістів України, поетеса, викладач українознавства, методист-кореспондент з наукових праць, лауреат Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» – за художньо-публіцистичне видання «Благословенна Богом і людьми».

У номінації «Народна творчість, народні ремесла» – Тихонов Геннадій Георгійович, майстер художньої кераміки, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України – за творчий доробок.

УЛГ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я