Партнер «Камертона» – Студія театру та кіно «Ромео і Джульєтта»

0
1027

Серед партнерів Міжнародного проекту «Музично-поетичний салон «Камертон» – кілька престижних вищих навчальних закладів, а також успішна Студія театру та кіно «Ромео і Джульєтта» з міста Ірпеня (Київська обл.), чиї вихованці також представлятимуть поетичні твори лауреатів «Камертона».

Студія театру та кіно «Ромео і Джульєтта» працює вже 10 років. За час свого існування вона підготувала близько 2000 тисяч випускників. Багато хто з них пов’язали своє життя з театром, телебаченням та журналістикою. Відкрилася студія вперше у місті Запоріжжі, де діяла 5 років, а згодом переїхала до міста Ірпень.

Засновник та керівник студії – режисер театру «Скло», організатор фестивалю «Шлях до успіху» Ірина Карпенко.

Студія дає дітям не тільки навички акторської професії, а й розвиває їх у різних напрямках. Діти мають можливість зніматися в телевізійних проектах, грати у виставах і пробувати себе як ведучі, аніматори та лідери в тому чи іншому аспекті.

«Ромео і Джульєтта» допомагає повірити у себе, розкриває талант, який є в кожній людині, бо, як каже її керівник, – «неталановитих людей не існує, треба тільки підштовхнути, направити і розкрити».

Вихованці «Ромео і Джульєтти» – переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Вони вже організували власнi театральнi фестивалi «Театральний Weekend» і «Шлях до Успіху».

Нагадуємо, проект «Камертон» започаткований «Кабінетом молодого автора Національної спілки письменників України» спільно з Міжнародним благодійним культурно-науковим родинним фондом імені М.В. Лисенка під патронатом літературного агента із Флориди (США) Єлизавети Соломатіної.

Він створений для виявлення і підтримки молодих українських авторів. Найкращі поезії звучатимуть під час музичних концертів у виконанні авторів на сцені камінної зали Будинку письменників НСПУ упродовж 2020 року.

Перший концерт відбудеться вже 31 січня (пт) о 17:00 в Києві (Банкова, 2).

Кабінет молодого автора НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я