Переможців конкурсу імені М. Чабанівського оголосять під час відеотрансляції на Фейсбуці

0
1560

Оголошення переможців конкурсу літературних робіт на тему любові до природи та захисту довкілля для дітей та юнацтва «Природи ніжний пагінець» імені Михайла Чабанівського, відбудеться у відеоформаті 18 вересня 2020 року на сторінці Фейсбук Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України https://www.facebook.com/cdamlmu/ у 110 річницю від дня народження письменника-природолюба. Таке рішення було прийнято на засіданні оргкомітету конкурсу 25 серпня 2020 року.
Інформація до відома : У рамках всесвітнього руху за зелене майбутнє Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України Національна спілка письменників України, а також Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводять конкурс літературних робіт на тему любові до природи та захисту довкілля для дітей та юнацтва «Природи ніжний пагінець» імені Михайла Чабанівського.
Животрепетна тема знайшла відгук у серцях сотень дітей від 7 до 17 років з Київщини, Галичини, Волині, Буковини, Полтавщини, Донбасу, Приазов’я, Причорномор’я тощо.

До оргкомітету конкурсу надійшли 651 поетичних та прозових творів.

Літературно-мистецькі Плюти

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я