Представляємо журі Ірпінського Парнасу: Сергій Лазо

0

Серед членів журі музичного конкурсу в рамках літратурно-бардівського фестивалю «Ірпінський Парнас», який відбудеться 27-28 липня в БТП «Ірпінь» та Парку письменників в Ірпені оцінюватиме творчість учасників відомий автор пісень та виконавець Сергій Лазо. 

Сергій Лазо – особистість, яку письменник А.Курков охрестив «людиною-оркестром». А як інакше назвати людину, яка одночасно поет, прозаїк, драматург, артист, музикант, співак, композитор, продюсер, музичний оглядач, модератор культурно-мистецьких імпрез? Його пісні добре відомі як в Україні, так і за її межами, вони переможно звучали на багатьох фестивалях, радіо і телепроектах, таких як «Пісенний вернісаж», «Марія», «Шлягер», «Пісня року», «Слов’янський базар», «Х-фактор», «Голос країни» тощо.

Серед виконавців його пісень багато відомих артистів. Достатньо згадати В.Зинкевича, В.Павлика, Н.Сумську, О.Пекун, Гайтану, гурти «Світязь», «Mensound», «СКАЙ» та ін. Своєрідною візитівкою автора стали його хіти «Ти подобаєшся мені» та «Ні обіцянок, ні пробачень», які нещодавно відсвяткували свій чвертьвіковий ювілей.

Сергій Лазо має філологічну освіту. Наприкінці 60-х років організував першу у рідному місті Житомирі рок-групу, почав писати вірші, пісні, любив «Бітлз», рок-н-рол, блюз, що не співпадало з комуністичним вихованням та провокувало на конфлікти із владою.

Сьогодні Сергій Лазо – автор майже трьох десятків книжок та дисків. Член Національної спілки письменників України та спілки журналістів. Лауреат багатьох премій, заслужений діяч мистецтв України. Твори поета перекладені польською, німецькою, російською, французькою, англійською, грузинською та італійською мовами.

Концертує, нерозлучний з гітарою. Любить живопис, сучасний балет і подорожі на повітряній кулі. Великий шанувальник джазу.

Вважає себе щасливою людиною, тому що займається справою серця.

Оргкомітет «Ірпінського Парнасу»

Детально про фестиваль: https://www.facebook.com/groups/148567155701043/about/

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я