Розпочато літературний відбір на Мистецький фестиваль «Ї»

0

Як повідомляє Літакцент, Мистецький фестиваль «Ї» традиційно відкриває набір на літературну сцену для виступів молодих поетів та поеток.

Щороку у Тернополі організатори фестивалю «Ї» на основі конкурсного відбору обирають найкращих молодих поетів і поеток та дарують можливість виступити з власними віршами на фестивальній сцені й безкоштовно відвідати усі програмні заходи.

Мета такого відбору пов’язана з однією із місій фестивалю –  створити якісну платформу для вдалого старту молодих літераторів та забезпечити нетворкінг однодумців для подальших творчих планів!

«Кожного року ми створюємо мистецький нетворкінг не лише між молодими авторами, але й зі запрошеними відомими письменниками зі всієї України та зарубіжжя. Нам важливо долучатися до сучасних літературних процесів та тримати руку на пульсі розвитку нових мистецьких явищ і талантів. Тому ми радо запрошуємо кожного заявляти про себе!», –  розповів програмний директор «Мистецького фестивалю «Ї», поет Юрій Матевощук.

Заповнити анкету можна за посиланням.

Дедлайн: 29 лютого, 23:59.

Результати будуть оголошені 16 березня на сторінках фестивалю у соцмережах у Facebook та в Instagram

До слова, «Мистецький фестиваль «Ї» – одна з провідних культурних подій в Україні, яка поєднує різні креативні індустрії: літературу та видавничу справу, музичне, аудіальне та художнє мистецтво, кінематограф та фотографію.

Щороку, починаючи з 2013-го,  фестиваль збирає найталановитіших митців зі всієї України та найближчого зарубіжжя для презентації книг та музичних альбомів, картин, кінострічок, світлин та проведення гострих дискусій на важливі для суспільства та національної культури теми. 

Цьогоріч подія відбудеться 6-10 травня у Тернополі. Квитки можна придбати за посиланням.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я