«Смолоскип» змінює правила конкурсу

0

З 1993 року видавництво «Смолоскип» проводить конкурс для українських літераторів. Відтепер в положення конкурсу внесено зміни:

у ньому можуть брати участь автори віком до 35 років у поетичній номінації та до 40 років у прозовій. На конкурс приймаються написані українською мовою, раніше не публіковані поетичні, прозові, драматичні твори, а також художні твори для дітей. Твори мають надійти на розгляд журі до 31 грудня кожного року. Рукопис надсилають у друкованому вигляді на адресу: Київ 04071, вул. Межигірська, 21.

Підсумки конкурсу підводять раз на рік, у квітні.

Рукописи надсилати на конкурс в одному примірнику. Обсяг поетичної збірки – не менше 50 сторінок, обсяг прози – не менше 100 сторінок. Журі не розглядає твори лауреатів І і II премій видавництва «Смолоскип» попередніх років, а також може дискваліфікувати твори, які 1) мають антиукраїнський характер, 2) антирелігійне, шовіністичне або ксенофобне спрямування, 3) порнографічні твори, а також твори, в яких вживається нецензурна лексика.

Твори лауреатів І і II премій видавництво публікує окремими книжками, а твори лауреатів IIIі IV премій та кращі ненагороджені твори можуть з’явитися друком в антологіях і збірниках «Смо­лоскипа». Лауреати отримують також грошові нагороди та книги у подарунок.

Разом з творами на конкурс надсилати коротку авто­біографію, фотографію, фізичну та електронну адреси. Видав­ництво передає журі рукописи без зазначення авторства, тексти не повертаються і публічно не рецензуються.

 

Джерело — ЛітАкцент

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я