Спеціальний гість «Камертона» – Тетяна Стаматі-Оленєва!

0
1063

20 березня о 18:00 в Київському будинку письменників НСПУ відбудеться другий концерт Міжнародного проєкту «Музично-поетичний салон «Камертон». Почесною гостею буде заслужена діячка мистецтв України, лауреатка мистецької премії ім. Дмитра Луценка «Осіннє золото», лауреатка фестивалів української військової пісні «Червона калина» Тетяна Стаматі-Оленєва.

Тетяна Стаматі-Оленєва народилася і живе в Києві. Музичну освіту здобула в Київській середній спеціальній музичній школі ім. М.В. Лисенка та в Київській державній консерваторії ім. П.І. Чайковського на диригентсько-хоровому факультеті.
Вся трудова діяльність пов’язана зі Збройними Силами України.

Композиторською діяльністю активно почала займатися з 1991 року. Сьогодні у творчому доробку має близько 200 пісень: понад 40 романсів, цикл військових пісень і понад 20 маршів, цикл сучасної української духовної пісні, цикли грецьких, циганських пісень, пісні на власні вірші. Пісні також написала і на поезії Дмитра Луценка, Миколи Луківа, Миколи Сингаївського, Вадима Крищенка, Ганни Чубач, Ніни Шаварської та інших відомих поетів.

Запрошуємо всіх охочих на концерт «Камертона», під час якого звучатимуть не лише музичні та вокальні твори у виконанні Тетяни Стаматі-Оленєвої, Сергія Лазо та студентів Київської національної музичної академії ім. П. І. Чайковського, а й поетичні твори фіналістів проєкту від майбутніх акторів – студентів Київського національного університету театру, кiно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, а також вихованці студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта».

Вхід вільний.
Адреса: м. Київ, вул. Банкова, 2.

Кабінет молодого автора НСПУ
#Камертон
#Музично_поетичний_салон_Камертон

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я