Видавництво «ОВК» продовжує прийом робіт на літературний конкурс

0

Увага! Через велику кількість бажаючих, колективом Видавництва ОВК було прийнято рішення продовжити прийняття робіт на конкурс до 31 березня 2020 року. Також було вирішено перенести дату підведення підсумків до 31 травня.
Дякуємо, що приймаєте участь та надсилаєте свої твори!

На літературний конкурс приймаються рукописи творів у наступних номінаціях:

1) Літературно-художні твори:

роман (детективний, фантастичний, філософський, пригодницький, історичний тощо);
повість (історична, соціально-побутова тощо).
2) Наукові твори (юриспруденція, філософія, економіка тощо).

Участь у конкурсі безкоштовна.
Вік учасників: не обмежений.
Мова конкурсу: українська, російська.
Строк прийому творів: з 01.10.2019 року по 31.03.2020 року.
Підведення підсумків: до 31.05.2020 року.
Умови конкурсу:

На конкурс приймаються тільки оригінальні твори, написані у будь-який час, незалежно від участі у будь-яких конкурсах, але які раніше не публікувалися, не виконувалися, не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам. Тематика творів довільна. Від одного учасника приймається лише один твір.
Обсяг роботи повинен складати від 10 авторських аркушів (1 авторський аркуш – 40 000 друкованих знаків з пробілами або приблизно 22 сторінки друкованого тексту). До рукопису окремо додаються заява (у довільній формі), а також відомості про автора (справжні прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, освіта, номер телефону, місце навчання/роботи, електронна пошта, сайт, сторінка у соціальних мережах – за наявності, коротка творча біографія, фотографія, назва номінації, назва твору, псевдонім у конкурсі). Не розглядатимуться твори, які носять антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або порнографічні сцени; написані суржиком, містять плагіат.

Вимоги до оформлення твору:

На конкурс приймаються твори, які мають назву із зазначенням форми твору (роман, повість тощо), оформлені окремим файлом (MSWord, допускається архівація у програмах RAR або ZIP) у форматі — *.doc., або надруковані на аркушах білого паперу формату А-4, і відповідно до наступних вимог:

шрифт Times New Roman;
розмір шрифту 14;
міжрядковий інтервал 1,5;
на першій сторінці тексту (не на всіх) обов’язково у верхній лівій частині повинні бути вказані прізвище, ім’я, по батькові автора (або його псевдонім);
сторінки повинні бути пронумеровані;
обов’язково прикріпити анотацію або синопсис до твору, оформлений окремим файлом;
за бажанням автора ілюстрації та зображення до твору надсилаються окремими файлами (формат файлів — PEG, JPG, PNG, GIF).
Рукопис надсилати в одному примірнику на адресу:

04212, м. Київ, вул. Зої Гайдай, буд. 5, або на е-mail: office@owk.com.ua. Телефон для довідок: (044) 428-01-74.

За результатами конкурсу будуть визначені по 1 переможцю у кожній номінації, кожен з яких матиме можливість надрукувати свій твір за рахунок видавництва та отримати гонорар згідно з умовами авторського договору з Видавництвом «ОВК».

Інформація зі сторінки «Літературні конкурси»

https://owk.com.ua/konkurs/
Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я