VII Міжнародний літературно-музичний фестиваль «Інтереальність — 2019».

0

Багато років в Україні діє і успішно збирає поетів, літераторів, музикантів та митців з усього світу світу престижний Міжнародний літературно-музичний фестиваль «Інтереальність», який в 2019 році відбудеться в Києві вже всьоме. 

У 2019 році у зв’язку зі змінами в громадсько-політичному житті України сталися і організаційні та структурні перетворення, що стосуються форми та змістовної частини проведення фестивалю. 

З огляду на суттєві позитивні зміни і в організаційному, і в суддівському складі «Інтереальності», керівництво Національної спілки письменників України вирішило підтримати проведення VII  Міжнародного літературно-музичного фестивалю «Інтереальність — 2019».

Відтепер тематика поданих робіт є абсолютно вільною, а номінацій лише три – «Вірші українською мовою», «Вірші російською мовою» та «Авторська пісня».

Конкурсний майданчик цього року розміщується в групі фестивалю на Фейсбук, а роботи надсилаються у доданих файлах на пошту фестивалю. 

Запрошуємо українських поетів до участі у конкурсі та очній частині фестивалю, яка відбудеться у серпні 2019 року. Надсилайте конкурсні вірші, щоб підтримати та представити всьому світу українську поезію та пісню! 

Положення про проведення Фестивалю буде опубліковано окремо на сайті НСПУ та в офіційній групі фестивалю на Фейсбуці.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я