Засновано літературну премію імені Максиміліана Кирієнка-Волошина

0

Національною спілкою письменників України засновано літературну премію імені Максиміліана Кирієнка-Волошина. Премія присуджується за кращі літературні російськомовні твори українських письменників, у тому числі перекладені українською мовою. 

Оголошено прийом робіт  на конкурс.  Кінцевий термін подання – 1 травня 2016 року. Надсилати матеріали на конкурс за адресою: м.Київ, вул.Банкова 2, НСПУ —  з позначкою  «На премію ім. М. -Волошина».

Бажаємо авторам  натхненного творення, радісної творчої праці  та перемог.

Секретар Журі Премії  — Елла Леус

ПОЛОЖЕННЯ

про премію НСПУ імені Максиміліана Кирієнка-Волошина

за кращий літературний твір російськомовних українських письменників

1. Премія Національної спілки письменників імені Максиміліана Кирієнка-Волошина за кращий літературний російськомовний твір українських письменників присуджується щороку одному автору нових поетичних або прозових творів, які відзначаються високою художністю, глибоким переосмисленням історії українського народу і яскравим зображенням його багатовікової боротьби за волю і незалежність та сучасного історичного моменту. 

2. До розгляду приймаються книги російською мовою та переклади російськомовних творів українських авторів українською мовою, які були опубліковані протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. 

3. Премія присуджується щорічно до дня народження Максиміліана Кирієнка-Волошина – 16 травня. Розмір премії складає 5 тисяч гривень в кожній з двох номінацій (за кращу поетичну книгу та кращу прозаїчну книгу). 

4. На здобуття Премії до 1 травня подаються такі документи: 

а) подання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;

б) три примірники твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення;

в) копія паспорта. 

5. Засновником премії виступає Національна спілка письменників України. 

6. Для розгляду, конкурсного відбору творів претендентів на здобуття Премії, визначення та нагородження лауреатів утворюється журі у такому складі: Володимир Шовкошитний, Юрій Ковальський, Ірина Іванченко, Станіслав Бондаренко, Елла Леус, Наіль Муратов, Василь Дробот, Михайло Стрельбицький.

7. Переможець визначається відкритим голосуванням простою більшістю голосів. 

8. Особі, якій присуджується Премія, вручається диплом і грошова винагорода.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я