Хроніки «Нової доби»

0
631

На момент публікації даного допису на пошту Оргкомітету надійшло 43 добірки — і це лише за дві доби! Ми дуже радіємо такій активності і вдячні за увагу до «Нової доби»!

Ми ретельно опрацьовуємо кожну заявку, і хотіли б звернути увагу учасників на дещо важливе і для нас, і — особливо! — для потенційних конкурсантів.

Кожен лист передається на модерацію, і найшвидше її проходять листи, інформація в яких упорядкована згідно з правилами оформлення заявки. Тим не менш:

1.Майже кожен третій лист містить в темі що завгодно, але не «НД…» і т.д., як було вказано у правилах.

2. Просимо вказувати не лише справжні імена і псевдоніми, а і те, під яким іменем розміщувати добірку в разі проходження модерації.

3. Світлини треба кріпити у файли, а тексти — у тіло листа. Це важливо!

4. Іноді надходять просто три вірші у листі — і більш ніякої інформації. Такі заявки ми одразу відхиляємо.

Друзі! В нас фізично нема часу на листування з потенційними учасниками і додатковим роз’ясненням правил оформлення, а тому є висока вірогідність, що неналежним чином оформлені заявки будуть відхилені. Адже існує ще суто технічний бік обробки добірок, на який теж витрачається час.

Дуже просимо вас — будьте, будь ласка, уважними! Ми не просто так формували умови подання добірок — в них є сенс, повірте! І дуже шкода, коли доводиться відхиляти добірки, в яких порушено 90% пунктів.

Ще дуже важливо — перед надсиланням перевіряйте тексти на помилки: починаючи з елементарних — «не» з дієсловами, префікси з/с, тощо… Пам’ятайте: є висока ймовірність того, що надто безграмотні тексти не пройдуть модерацію. А ті, що пройдуть, будуть опубліковані в авторській редакції: такими їх і побачить журі і, цілком можливо, не пробачить, а сприйме як неповагу до себе і читачів. Тобто, неохайність учасника може коштувати його добірці балів.

Отже, плекайте мову (с), бажаємо всім успіху та цікавих змагань!

Єлена Дорофієвська, куратор «Нової доби»

Photo by Kristopher Roller on Unsplash

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я