Нова доба: звернення до конкурсантів від Марії Морозенко

0

Шановні конкурсанти!

Перед оцінюванням вирішила коротко звернутись он-лайн. Найперше, вдячна всім за відвагу – коли ми вперше взялись оцінювати конкурс дистанційно, для кожного із вас це також нові досвіди. Маю надію, що досвіди корисні усім на майбутнє.

Щодо суддівської роботи зауважу: це дуже добре для оцінювання, коли перед тобою виключно поетичний твір. Додаткові впливи – артистизм автора при читанні власної поезії, особиста симпатія чи навпаки (що має бути виключенням, але люди є люди) – тут відсутні.

Чи виправдались мої очікування? Безперечно! Я сподівалась пізнати нові імена, поезію справді глибинну і емоційно-змістовну. Ви, певно, знаєте, що я більше 15 років працюю з молоддю, проваджу студійну роботу. В своїх оцінках поетичних творів студійців дотримуюсь головного правила – рівень самої поезії, її чуттєвість і глибина (так звана проникливість у душу читача), знання рідної мови і безперечно що словниковий запас. Думаю, поети нового тисячоліття – це простір глибоких знань та інформації.

Нині, готуючись до оцінювання, перечитаю добірки іще раз уважно. В ці дні до деяких добірок з’являться мої короткі відгуки. Але, звісно, не до всіх. Прошу не ображатись. Це ніяк не означає, що оцінка моя буде низькою, просто може бути що й слів тут зайвих не потрібно. Принаймні, моїх. А можливо, ми й справді з деким на різних полюсах. І таке може бути – ще раз нагадую, ми всі – живі люди, зі сформованою шкалою цінностей та уподобаннями. Слів і поетичних рядків також.

Я зичу усім успіху! Якщо ви здобуте перемогу – це чудово. Якщо ви у цьому списку на оцінювання – це вже велика перемога. Адже добірок було більше 200. Ви втрапили до фіналу. Ваші добірки з’являться на тільки на сайті НСПУ (що дуже знаково і важливо), а й незабаром у інших важливих часописах і газетах. Це справді серйозний поступ. І це ще один крок власного зростання. Що, безперечно, є головним у всій цій започаткованій справі.

Нехай вам усе вдається.

Щиро, Марія Морозенко

Журі першого поетичного конкурсу «Нова доба»

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я