56 картин представили на виставці «Мистецький Ужгород» на підтримку ЗСУ

0
359

Відкрили експозицію 9 вересня у галереї «Ужгород». Картини надали художники Закарпатської організації Національної спілки художників України, які й були організаторами заходу. Також на виставці твори будуть продавати, а 50% від заробітку віддадуть на потреби Збройних Сил України.

Як розповів директор галереї «Ужгород» Микола Шете, присвятили захід до відзначення Дня міста Ужгорода. Вулиці, парки й сквери міста, а також архітектуру Ужгорода — це все зобразили художники на картинах, які дали для цієї виставки. Кожен із митців представив по дві роботи.

Прийшли подивитися на експозицію художники, жителі та гості міста. Відвідувачка Наталія Сіма-Павлишин розповіла «Суспільному»: «Заходиш до зали та переглядаєш все, тоді відразу покращується настрій, бо бачиш, що це наш коханий Ужгород».

Відвідувачка Сімона Борка каже: «Враження склалося хороше, роботи всі достойні. Глядач, дійсно, має що побачити. Мені от сподобалися роботи Олександра Малиша».

На виставці представили роботи 32 художників. Розповів директор галереї «Ужгород» Микола Шете. «Запрошуємо всіх гостей міста і не тільки гостей прийти й подивитися на картини. А також, якщо є можливість, то придбати якусь роботу, бо ці гроші підуть на Збройні Сили України. Ми вирішили так, що 50% піде художнику, а 50% — ЗСУ. Тому, що митцю треба багато вкладати фінансів для того, аби намалювати картину. Правління наше вирішило, що ціни будуть у залежності від рівня художника — від 2000 до 15 000 гривень, бо в нас тут представлені народні художники та заслужені», — розповів директор.

За словами Миколи Шете, триватиме виставка-продаж картин до неділі, 11 вересня.

zakarpattya.net.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я