6 тисяч книжок та 250 картин за донат: у Дніпрі в рамках чергового #Арт_Наступ збирали кошти на потреби військових

0

У Дніпрі вчергове об’єднались митці в рамках великого проєкту #Арт_Наступ. Цього разу, окрім робіт художників, організатори  розгорнули просто неба ще й книжкову толоку, передає Дніпроград з посиланням пресслужбу міської ради.

«Це вже третій наш #Арт_Наступ, організований разом із департаментом гуманітарної політики, на якому ми мобілізували всі наші творчі ресурси для того, щоб допомогти нашим військовим. Тут представлені картини митців, вироби hand-made та книги, які після реформування бібліотечної системи потребують, аби в них з’явився новий господар. Традиційно придбати роботи та книги можна за фішку відповідного кольору. Всі кошти підуть до скриньки БО БФ «Фонд оборони країни», які витратять на потреби військових», — зазначив голова Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер. 

Книжкова локація розгорнулась у парку Шевченка. Тут було представлено понад 6 тис. книжок — літературні твори, посібники, довідники, українська та іноземна література тощо. Крім цього, працювала дитяча зона з продажу літератури. 

«На дитячій ми не тільки пропонуємо книжки, але й проводимо різні майстер-класи, один із яких ви бачите в мене на обличчі. Наші дівчата малюють патріотичний аква-грим та заплітають коси і роблять інші гарні зачіски. Також є зона з настільними іграми. Крім цього, ми запросили різних авторів. Серед них — Олег Гавриш, який презентував свою другу книгу. Також завітала Еліна Заржицька, дитяча авторка», — зазначила директорка КЗК «Дніпровські міські публічні бібліотеки» ДМР Юлія Бардукова. 

А в пішохідній зоні вул. Яворницького традиційно розмістили картини митців та вироби декоративно-прикладного мистецтва. 

«Цього разу в нас на локації представлені картини й аматорів, і професійних художників, і вихованців художніх шкіл. Також дуже багато робіт, особливо дитячих, від переселенців. Але, на відміну від минулого разу, сьогодні на локації переважають вироби декоративно-прикладного мистецтва — а це близько 300 виробів. Картин сьогодні трохи менше, приблизно 250», — зазначила директорка КП «Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура» ДМР, кураторка виставки Яна Куніцька.

Іван Мураха

dniprograd.org

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я