«Ad Libitum»: Богдан Томенчук презентував у Франківську поетичну збірку

0

Прикарпатський письменник Богдан Томенчук видав чергову збірку поезій «Ad Libitum».

14 вересня у внутрішньому дворику Івано-Франківського національного медичного університету відбулась презентація віршів.

Про це пише gk-press.if.ua.

Ольга Деркачова, письменниця і модераторка заходу, розповідає, що автор є дуже самокритичним.

«Якщо він бачить, що з текстом щось не те, то він не потрапляє до книжки, де немає слабких речей, є лише сильні. І особливість така, що кожен читач знайде щось до вподоби, а поезії настільки різні, що вражають», – говорить Ольга Деркачова.

Сам автор поділився історією написання збірки.

«Це фактично щоденник одного часового періоду, якого саме – нехай буде у секреті. Це книжка віршів — над ними ніхто не працював і не редагував – це принцип. Таке як народилось, таке і вийшло в книзі. Вірші – то автентичність», – говорить пан Богдан.

Письменник характеризує книгу такими словами: «Не забуваймо, люди, що ми — люди».

Автор зізнається, що не знає, звідки черпає натхнення. Буває таке, що прокинувся вночі й написав вірш. Він ніколи не вимучує вірш із себе, а пише з легкістю.

За словами автора, книжка писалась дуже задовго до подій, які відбуваються зараз.

Богдан Томенчук під час презентації згадав і хвилиною пам’яті вшанував Володимира Макарова, який був президентом клубу «Що?» «Де?» «Коли?» Івано-Франківщини, а також – капітаном збірної команди ерудитів України і загалом багатосторонньо розвиненою, талановитою особистістю.

Довідково: Богдан Томенчук – письменник з Ценяви, що на Коломийщині. За освітою – математик, за біографією – освітянин, управлінець. Видав до десятка книжок, серед яких «Німі громи», «На паперті душі» та інші.

 Автор:  Світлана Тимчук

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я