Акція: бібліотека збирає для військових книжки

0

У перші осінні дні працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки з ініціативи волонтерів Чернігова, а саме – пані Інни Чистенко, започаткували акцію «Мандрівна бібліотека» в межах Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна».

Мета цієї ініціативи – збір і передача книжок нашим захисникам, чернігівським воїнам, для підвищення рівня їхньої самосвідомості, психологічного розвантаження та мотивації як військових.
До збору книжок запросили всіх охочих. До «Мандрівної бібліотеки» можна було передати свої книжки чи придбати нові.

16 вересня в Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася передача зібраних книжок військовослужбовцям. Це п’ятдесят патріотичних творів сучасних українських і зарубіжних авторів, класиків. Переважну частину літератури подарувала з власної книгозбірні директорка нашого закладу Інна Аліференко, решту книжок відібрали з обмінного фонду бібліотекарі відділу комплектування.

Чудовим подарунком для українських захисників стали надписи-побажання на подарованих примірниках. Працівники бібліотеки написали ці щирі рядочки від руки – на листівці.

Як передати книжки командирам військових частин, військовим психологам, офіцерам? Звісно, через гарних помічників – активних і небайдужих людей. Тому до нас цього дня завітали волонтери Марина Івашко, Інна Чистенко і Валерій Вовк.

Як зазначила у своєму виступі Інна Аліференко, «акція «Мандрівна бібліотека» безстрокова, тож маємо надію, що бібліотека збере ще не один десяток книжок і передасть воїнам. Наше військо читаюче, високоосвічене та прагне вдосконалення знань».

Тож усі разом допоможімо нашим захисникам здобути Перемогу над ворогом не тільки зброєю, а й силою літературного слова!

cheline.com.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я