Авторку Еліс Осман звинувачують у підтримці російського видавництва

0
238

Англійську письменницю Еліс Осман, авторку коміксу «Коли завмирає серце», звинувачують у співпраці з російським видавництвом Popcorn Books.

Користувачі соцмережі X заявляють, що Еліс Осман «підтримує російське видавництво, підписана на нього і навіть привітала їх із днем народження».

У коментарях до останнього посту Осман в Instagram українці запитують авторку, чи дійсно вона співпрацює з росіянами.

В одному з коментарів пишуть: «”Ексмо” видає та продає книги російської пропаганди, які призвели до цієї кривавої війни, а також святкує анексію Криму. Ця анексія міжнародним правом вважається незаконною. Тобто переважно ви ведете бізнес із міжнародними злочинцями й віддаєте славу великій російській машині пропагандистів».

На сторінці видавництва «Видавництво» заявили, що знають, що кілька книжок Еліс вийшло російською: «Між тим ми зовсім незгодні з закидами, що Еліс “за Росію”. Ми точно знаємо, що Еліс проти війни, підтримує Україну і донатила на нашу підтримку ще 1 квітня 2022».

«Ми написали її аґентам із роз’ясненням ситуації та сподіваємося на остаточне припинення співпраці Еліс із росією. Тим паче, що видавництво, яке вона вітала, днями було остаточно продане їхньому ґіґанту “Ексмо” і, відповідно, перестало існувати», — наголосили у «Видавництві».

Еліс Осман — англійська письменниця, яка пише для підлітків. Наразі «Видавництво» придбало права на видання всіх її творів.

Нагадаємо, в Угорщині за продаж коміксу Еліс Осман «Коли завмирає серце» оштрафували книгарні.

Читайте також: Елізабет Ґілберт скасувала вихід своєї книжки про сім’ю із Сибіру

Чільне зображення: dailymail.co.uk

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я