«Цифрова революція»: конкурс на кращий текст, присвячений диджитал мистецтву

0

У рамках Міжнародного конкурсу «Ми — аніматори» стартує спецпрограма «Цифрова революція»: конкурс на кращий текст, присвячених диджитал мистецтву й індустрії.

Конкурс є розумною й своєчасною відповіддю на безпрецедентну ситуацію кризи, пов’язаної з переходом в онлайн більшості культурних інституцій, авторів і художників. Фокус-тема «Цифрова революція» заторкує глибокі етичні, екзистенційні й філософські наслідки «переходу в онлайн» та спонукає молодих авторів дослідити суміжність віртуального й офлайн світів, зробити висловлювання про роль і місію цифрового мистецтва і медіаарту в сучасній культурній парадигмі, реінтерпретувати наше минуле й по новому освітити наше сьогодення та майбутнє.

УМОВИ УЧАСТІ

1. До розгляду прийматимуться оригінальні есе і статті (наукові, мистецтвознавчі, філософські, публіцистичні, спекулятивні) авторів віком до 35 років, що досі не були опубліковані.

2. Обсяг текстів не повинен перевищувати 14 тис. знаків із пробілами.

3. Надсилаючи текст на конкурс, Учасник дає свою згоду на його публікацію на сайтах інформаційних партнерів Конкурсу, у соцмережах та у Конкурсному каталозі.

Тексти і коротку біографію у форматі Word просимо надсилати на наш e-mail.: digital.awards2021@gmail.com.

Дедлайн приймання заявок — 15 лютого!

ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ

Джерело: litukraina.com.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я