Ексречниця Білого дому видала книжку про «найагресивнішу» російську пропаганду

0

Ексречниця Державного департаменту США і згодом Білого дому Джен Псакі видала мемуари «Скажи більше», у яких ділиться порадами з протистояння російській пропаганді, яку вона назвала «найагресивнішою, якщо не найвитонченішою у світі».

У книжці Псакі описує «уроки з роботи, Білого дому та світу».

«У 2014 році, коли росія вторглася на Кримський півострів в Україні, я була речницею Державного департаменту, відповідальною за формулювання нашої протидії вторгненню. Я не втрималася та назвала вторгнення незаконним… Я сказала, що росія намагається приховати той факт, що відправляє молодих хлопців помирати в Україну», — зазначила експосадовиця у мемуарах.

Під час презентації книжки у Вашингтоні Джен Псакі поділилася своїми відчуттями у той період, коли над нею знущалися російські пропагандисти.

«Вони навіть вигадали термін “псакінг”, вихоплювали мої слова із контексту, широко цитували першу половину фрази, де я обмовилася про газ, і не показували продовження, де я насправді негайно виправилася», — розповіла ексречниця.

Також Псакі додала, що відчуття від російського булінгу були «не найкращими».

Авторка книжки порадила своїм читачам не звертати увагу на негативні відгуки в інтернеті: «Добро приходить зі злом. І ненависники будуть ненавидіти, особливо в інтернеті».

Джен Псакі розповіла, що один із її колег вважає «за честь» бути жертвою російських пропагандистів, адже вони намагаються дискредитувати усіх, хто може «достукатися» до російських мас.

Крім того, авторка ділиться у своїй книжці порадами, як протистояти особам, які ображають чи поширюють неправдиві чутки. 

Як повідомлялося, Американська асоціація бібліотек додала книжку Володимира В’ятровича і Любомира Луцюка «Ворожі архіви» у список «‎найкращих історичних матеріалів», а потім вилучила її через пропаганду рф. 

Чільне фото: Jonathan Ernst 

Джерело: Голос Америки

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я