Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою та англійською

0

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

У Словаччині книжка вийшла у видавництві Občianske združenie Slniečkovo.

«Дощовий черв’як Яків вибрався з нірки у гарному настрої і поповз шукати собі вечерю. Та дорогою йому трапилися заплаканий равлик, мокрички, метелик і жук-олень. Яків навіть розсердився, бо не міг зрозуміти, чому вони плачуть. Але невдовзі й самому Якову зібралося на сльози. Книжка “Яків і мокрий вечір” допоможе дитині зрозуміти, чому ми іноді плачемо і що плакати — зовсім не соромно», — ідеться в анотації.

В Україні книжку надрукувало Видавництво Старого Лева, вона вийшла 2021 року.

«Я щаслива, що малювала Якова, це було якось дуже приємно і гармонійно, а коли вперше прочитала твій текст і усвідомила що там же про важливість сліз, то не мала сумнівів що треба братись за ілюстрації. Дякую за таку важливу книжку. І за можливість хоч на малюнках пожити в лісі», — написала у коментарях до допису Катерини Міхаліциної Грася Олійко.

Окрім того, на Amazon відтепер можна придбати дитячий роман Сашка Дерманського «Чудове чудовисько» англійською мовою, про що він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Англомовне видання книжки проілюструвала Дарина Камінська.

В Україні книжку Сашка Дерманського випустило видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» у 2008 році.

«У захопливій повісті Сашка Дерманського розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть у Країну жаховиськ. Безліч пригод і небезпек спіткає героїв, але справжня дружба творить справжні дива…» — повідомляють в анотації.

Англомовне видання підготував волонтерський проєкт Ukrainian Kids Books.

Придбати книжку на Amazon можна за посиланням.

Як повідомлялося, нещодавно журі дитячого та батьківського читання Національної бібліотеки Латвії відзначило книжку Катерини Міхаліциної «Хто росте у парку» як одну з найкращих дитячих книжок.

Читайте також: Дитяча література воєнного часу: 11 нових видань для малюків і підлітків

Зображення: фейсбук-сторінки Сашка Дерманського і Катерини Міхаліциної

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я