Краків знову співає українських пісень

0

Перший постпандемічний концерт відбувся всередині червня на відкритому майданчику української книгарні-кав’ярні «Нитка» („Nić”). Після річної перерви композиції українських виконавців зазвучали у виконанні «Creative Group M», до яких мали змогу долучитися всі охочі поспівати. Про це повідомляє nasze-slowo.pl.

Організаторами  вечорів української пісні у Кракові є молоді люди з України, закохані в пісню та мову. Ініціатива була започаткована 3 роки тому, за цей час із «Creative Group M» заспівало близько 50 людей. Зараз, після річної перерви, у групі залишилися найактивніші. Це своєрідний новий старт. Але, судячи з позитивної і радісної атмосфери, що панувала на вечорі, відновлення відбудеться швидко. Звісно, якщо не буде нових карантинних обмежень.

Цього разу від «Creative Group M» у концерті грали і співали Олена Сидорак, Ольга Менько, Дастін Щур, Андрій Варуша, Іван Константіновський, Моніка Кравчик, Катерина Стасюк. До них долучилися і нові люди: Мирослава Ружевич та Дмитро Редко. Були і запрошені виконавці, які виступають самостійно. Це молодий співак, котрий наразі воліє називатися сценічним іменем Цукровий Кіт і виконує свої авторські пісні. Також хорошим рівнем музикування і співу потішили подружжя – Олександра і Дмитро Мазури, виконавець Вадим Трусихин.

У розпалі вечора почався дощ, але навіть це не стало перешкодою. Коли парасольки перестали рятувати, тісніше зробилося під тентом. Але вечірка від цього стала ще більш «родинною» і приятельською. Цього вечора Олена Сидорак, ініціаторка і організаторка групи, святкувала свій день народження.

Ініціатива «Creative Group M» є відкритою для всіх. Єдина умова виступів – пісня має звучати українською мовою. Контактуватися з організаторами групи можна через сторінку групи на ФБ.

Фото авторки статті

Cвітлана Лагуз

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я