«Літературна толока»: вінничан запрошують долучитись до книжкової акції

0

У Вінниці 20 серпня відбудеться книжкова акція «Літературна толока». Асоціація культури «КУТ» оголошує збір української літератури для дітей та дорослих.

Як повідомляють на фейсбук-сторінці події, основна ідея проекту – сприяти українізації та просвітництву, інтеграції російськомовного населення та ВПО зі східних регіонів завдяки розповсюдженню української літератури та літератури в українському перекладі.

Мова завжди має значення, а якщо «какая разница», то хай буде українська. Українська література, як українська історія та мистецтво, надто важлива у всі часи, особливо під час війни. Та аби відчинити одні двері, слід зачинити інші. Тому акція відбудеться за двома напрямками: україномовна та російськомовна література, – йдеться у дописі.

Кожен може принести нову українську книгу або ту, яку вже прочитав/не читає. Крім цього, можна перебрати свої книжкові полиці й віддати російськомовну літературу на переробку в якості вторинної сировини.

Зазначено, що вилучені кошти стануть капіталом для закупівлі української літератури та літератури в українському перекладі. Також на заході буде скринька збору донатів на українську літературу або за номером карти 5169 3600 0926 0864.

Зібрані книги розподілять та передадуть у вінницькі прихистки для дітей та дорослих, а також для військових за окремими запитами.

Повідомляють, що акція триватиме один день.

Місце проведення заходу – площа біля фонтану, готель «Поділля».

Дата та час – 20 серпня, з 11:00 по 18:00.

Організатори акції: Асоціація культури «КУТ» у партнерстві з Екоспільнотою «Папороть».

vezha.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я