Луганщина: презентували путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!»

0

У Сєвєродонецьку представили туристичний путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!» (на знімках). Про це повідомляє golos.com.ua.

Його видала громадська організація «Арт Гвард і Я», головною метою якої є розвиток культурного середовища на Луганщині та сприяння розвитку творчої праці митців.

«Це про наше місто, про нас і для нас! Для тих, хто народився у Сєвєродонецьку, жив, працював або ж опинився за велінням долі. Та особливо для тих, хто вперше завітав до міста», — зазначили у пресслужбі Сєвєродонецької міськВЦА. 

За словами голови ГО «Арт Гвард і Я» Марини Провоторової, яка є автором текстів видання, путівник запрошує ознайомитись із об’єктами культурної спадщини Сєвєродонецька: пам’ятками історії, архітектури та монументального мистецтва місцевого значення, а також із цікавими сучасними локаціями.

Укладачі пропонують читачеві ознайомитись із яскравими й світлими нарисами з минулого та сьогодення міста. «Екскурсія за маршрутом у формі серця подарує учасникам низку нових вражень, дозволить дізнатися багато цікавого й навіть закохатись у Сєвєродонецьк», — сказала Марина Провоторова.

Серед укладачів буклету — науковий редактор, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та археології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олена Сапицька. У її науковому доробку понад 120 наукових публікацій, зокрема й виданих МОН України. Олена Сапицька є авторкою ідеї та науковим керівником навчального історичного цифрового проекту «Інтерактивна мапа з історії та культури України».
Консультування з питань краєзнавства забезпечував Сергій Каленюк — член спілки краєзнавців України, автор п’яти книг із давньої історії сходу країни та сучасної історії міста.

Над створенням «Severodonetsk: ласкаво просимо!» працювали також українська письменниця і журналіст, член НСПУ та Всеукраїнської літературної асоціації «Конгрес літераторів України» Юлія Бережко-Камінська, фотограф Костянтин Скоморох і художниця, ілюстратор, графічний дизайнер Настя Малкіна. 

Іван ТЕРЕЩЕНКО

Фото з відкритих джерел 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я