Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами

0

До Ковельської центральної бібліотеки завітали гості, які вже не вперше зустрічаються з місцевими читачами. Це Микола Мартинюк – письменник, літературний критик, журналіст, науковець, педагог, кандидат філологічних наук, доцент, лауреат міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя, член Національної спілки журналістів України, директор видавництва «Твердиня». Про це пише shackijkraj.com.

Сьогодні пан Микола супроводжував відому українську письменницю Дару Корній, яка презентувала свої нові твори та книги, що вийшли додатковими тиражами і в оновлених обкладинках.

Мольфарка українського слова, золота письменниця України (2016), королева українського фентезі, мавка, – як тільки не називають сучасну львівську письменницю родом із Лесиного краю – Дару Корній поціновувачі її творчості. Особливий казковий світ, таємничі волинські ліси й озера надихають на дослідження дохристиянської міфології, праукраїнських вірувань, етнографії, казок і народних традицій. У творах письменниці переплітається прадавня українська містика, історія, психологія і життя, яке постійно підкидає уважному автору літературні сюжети.

За свою десятирічну письменницьку кар’єру Дарі Корній удалося досягнути беззаперечного успіху: тричі стати лауреаткою Всеукраїнського літературного конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова».

2020 року із 30 робіт, висунутих на здобуття «Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва», перемогу здобула Дара Корній та її три книги «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи», «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи», «Чарівні істоти українського міфу. Духи-шкідники».

За короткий період творчості вона прославилася на всю Україну. Її твори вийшли загальним накладом 200 тисяч примірників. Книги Дари Корній, які є у фонді Ковельської центральної бібліотеки, були представлені на виставці.

Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами

На зустріч із львівською письменницею завітали любителі книги та шанувальники творчості Дари Корній. Не можна не погодитись зі словами гості, що зустрічі такого типу потрібні не лише майстрам слова, а й читачам, оскільки найбільше важить – спілкування між людьми, яке надихає одних до творчості, а інших – до прочитання та аналізу, що разом становлять важливий творчий процес.

Ковельська центральна бібліотека

Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я