Мінкульт розробив айдентику до святкування 30-річчя Незалежності України

0

Міністерство культури та інформаційної політики представило концепцію єдиної візуальної символіки до святкування 30-ї річниці Незалежності України 24 серпня.

Про це стало відомо з пресрелізу відомства.

В основі фірмового візуального стилю – ідея бачення Незалежності як мрії, досягнення якої прагнули багато поколінь українців.

Графічна візуалізація розроблена креативною агенцією «Провід» і виконана у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів, які формуються із зображень, фото та символів. Слоган айдентики – «Ти у мене єдина». «Квітка – образ, що розкриває ідею держави, – зазначено у пресрелізі. – Це і є зрозумілим та універсальним символом для всіх, що об’єднує країну. Тож, до Дня Незалежності була створена власна версія цього сакрального зображення: квітка, яка буде формуватися образами сучасних досягнень».

Кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип із графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону, а також квіти-символи сфер діяльності: медицини, будівництва, науки, цифрових технологій, виробництва.

Джерело: galinfo.com.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я