Молодь запалює світанки Луганщини

0

25 січня в Галереї мистецтв міста Сєвєродонецька (Луганська область) відбувся черговий літературно-музичний вечір в рамках проекту Ганни Гайворонської «Поетичні світанки Луганщини».

Цього разу свої книжки презентували молоді поетеси Вікторія Давиденко з Привілля та Марина Провоторова з Сєвєродонецька.

Вже на початку цієї зустрічі панувала творча атмосфера. Адже зібралися разом не лише літератори, але й художники, майстри декоративного мистецтва. Молодь з цікавістю роздивлялася вироби гончарів. Художники обступили нову картину Катерини Іванник з Кремінної під назвою «Музика душі». Поети обмінювались книжками.

Вікторія Давиденко читала поезії зі своїх книжок «Життя віршовані рядки» та «От любви до ненависти». Вона читала їх на одному диханні, вкладаючи в кожен віршик весь вогонь своєї душі.

Не менш вдалим був і виступ поетеси Марини Провоторової, яка не лише читала власні вірші, але й продемонструвала відео з презентації книжок. А її старший син Кирило написав музику на вірш мами і приїхав аж з Києва на цей вечір, щоб заспівати пісню.

А потім був чай з печивом, де вся творча інтелігенція охоче спілкувалася . Вразила кількість молодих поетів, які приїхали на «поетичний світанок» з різних куточків Луганщини. Одразу видно, що творча молодь прагне спілкуватися з однодумцями і ділитися з ними своїми досягненнями. Додому я їхала з повним рюкзаком, набитим віршами і книжками молодих…

Ганна Гайворонська,
в.о. голови Луганської обласної організації НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я