На фестивалі «Getafe Negro, Мадридський фестиваль роману» відкрили виставку робіт Марії Примаченко та художника Никифора

0

17 жовтня у м. Хетафе у рамках XV фестивалю “Getafe Negro, Мадридський фестиваль роману” відкрито виставку «Марія Примаченко та Никифор. Живописні всесвіти». Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Посольства України в Королівстві Іспанія.

На виставці представлені репродукції 11 картин Марії Примаченко, які зберігалися в історико-краєзнавчому музеї в Іванкові на Київщині та були врятовані від пожежі місцевими жителями.

Відвідувачі заходу мають змогу ознайомитися з роботами Марії Примаченко та художника Никифора (Криниця-Здруй), написаними в жанрі “наївного мистецтва”.

Виставка покликана продемонструвати тісний зв’язок між культурами українського і польського народів, стала черговим виявом солідарності Польщі з нашою країною на тлі повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року.

Виставку, яка діятиме до 30 жовтня ц.р., відкрили Посол Польщі в Іспанії Анна Срока, Радник-посланник Посольства України в Іспанії Дмитро Матющенко та директор Національного Центру культури Польщі Рафаль Вісневський.

Презентація робіт організована за сприяння польського інституту в Мадриді, а також посольств України та Польщі в Іспанії.

Фото з фейсбук-сторінки Embajada de Ucrania en el Reino de España

day.kyiv.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я