На Львівщині зняли проморолик про чотири історичних об’єкти

0

Оприлюднили наступний відеоролик із серії відео «Дивуватися. Цінувати. Берегти. Музеї Львівщини». Це відеопроєкт департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА та Ради директорів музеїв Львівщини, – повідомляють у пресслужбі відомства.

«У третьому відеоролику презентують чотири музеї Львівщини – Дім Франка (Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка), Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі», Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові, Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові», – ідеться у повідомленні відомства.

Ще одна постать тієї епохи – це професор Львівського університету, історик, Перший Президент Української Народної Республіки Михайло Грушевський. Його садиба сусідить із домом Франка. Це будинок, де Михайло Грушевський майже 12 років прожив разом із найближчими та найдорожчими людьми — дружиною Марією та донькою Катериною.

Довідково

До Міжнародного дня музеїв, який відзначається 18 травня,  департамент із питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА спільно з Радою директорів музеїв Львівщини підготували серію роликів про музеї Львівщини під назвою «Дивуватися. Цінувати. Берегти. Музеї Львівщини». Загалом роликів є сім, кожний із яких присвячений різним музеям.

Метою проєкту є ознайомлення громадськості з музейною культурою області та промоція відвідування музеїв. Відеоролики оприлюднюють щодня до 18 травня. Усі відеоролики можна переглянути на сайті, фейсбуці та Youtube-каналі Львівської ОДА.

Джерело: dyvys.info.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я