Нову книгу Галини Малик «Мандри та подвиги. Вибране» презентували в Ужгороді

0

Праця побачила світ у межах обласної програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2021-2023 роки.

«Цю книгу не можна назвати тільки дитячою – вона буде цікавою всім. Однак найважливішими такі видання є саме для молодших читачів, адже виховують у них повагу до книги як до духовного явища», – наголосив начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Роман Молдавчук.

Авторка Галина Малик зазначила, що у новому виданні зібрано її творчий доробок у різних жанрах: проза, поезія, драматургія, переклади.

«Видання для дітей повинні говорити з ними їхньою мовою, бути гарно ілюстрованими та привертати увагу. Сподіваюся, що кожен знайде тут щось цікаве та нове для себе», — зауважила письменниця.

Загалом упродовж поточного року Програмою профінансовано 24 книжкових проєкти загальним накладом понад 6,5 тис. примірників. Їх розподілили в бібліотеки закладів культури та освіти Закарпаття, повідомляють у Закарпатській ОДА.

Джерело: zakarpattya.net.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я