Оголошено конкурс на літературну премію імені Шолом-Алейхема

0

Міністерство культури та інформаційної політики оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема за кращі літературно-мистецькі твори, які популяризують духовно-культурні надбання українського та єврейського народів.

Як передає ukrinform.ua, про це повідомляє пресслужба МКІП.

“Премія імені Шолом-Алейхема (далі – Премія) присуджується щорічно у березні, до дня народження Шолом-Алейхема, на конкурсних засадах письменникам, перекладачам, сценаристам, драматургам, які є громадянами України за кращі літературно-мистецькі твори, які популяризують духовно-культурні надбання українського та єврейського народів та сприяють поширенню позитивного іміджу України у світі”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що грошова винагорода виплачується у розмірі 20 тисяч гривень.

На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висунення на здобуття Премії. На її здобуття не висуваються твори, які вже були відзначені іншими преміями або державними нагородами.

Як повідомляється, пропозиції на здобуття Премії подаються до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти творчими спілками та асоціаціями, літературно-мистецькими об’єднаннями, національно-просвітницькими товариствами, редакціями періодичних видань, видавництвами, громадськими організаціями та окремими авторами.

До 1 листопада 2021 року подаються наступні документи в паперовому та електронному вигляді: клопотання щодо присудження Премії у довільній формі; коротка характеристика твору, довідка про автора (авторів) твору – біографічні відомості: прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, контактний номер телефону, адреса електронної пошти чи іншого засобу зв’язку; творча характеристика претендента; письмова згода претендента на висування його твору на здобуття Премії; копія документа, що посвідчує особу претендента.

Також потрібно подати: копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган і мають відмітку у паспорті); письмова згода претендента на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; 3 примірника твору або твір в електронному вигляді з підтвердженням його оприлюднення; ксерокопії відгуків у засобах масової інформації на представлений літературно-мистецький твір та рецензії (за наявності).

На здобуття Премії претендентом висувається лише один твір.

До клопотання можуть бути додані інші документи, що підтверджують професійні якості претендента. У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним вище, а також якщо їх подано після закінчення встановленого терміну, такі документи розгляду не підлягають та повертаються на запит претендента на здобуття Премії.

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі.

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я