Оголошено лавреатів Премії імені Леся Танюка

0

Про це повідомив Центр Леся Курбаса.

Цьогоріч лавреатами Премії імені Леся Танюка «За збереження історичної пам’яті» стали заступниця директора з наукової роботи у Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили» Тетяна Шептицька, генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло та історики Олексій Сокирко та Іван Монолатій.

Премія імені Леся Танюка «За збереження історичної пам’яті» заснована 2018 року Громадською організацією «Всеукраїнська правозахисна організація «Меморіал» імені Василя Стуса», Національним центром театрального мистецтва ім. Леся Курбаса, видавництвом «Дух і Літера».

Вона присуджується щороку авторам (літераторам, митцям, режисерам, громадським діячам, дослідникам, історикам, науковцям), незалежно від місця проживання, за особливий внесок в українську культуру та історію та за стійкість громадянської позиції. Лауреат Премії імені Леся Танюка отримає: відзнаку – символ нагороди; тритомник Леся Танюка (обрані твори) та книжкову нагороду від видавництва «Дух і Літера».

istpravda.com.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я