Оголошено старт Всеукраїнської літературної премії імені Олекси Кобця

0

Із 1 січня 2022 року оголошено конкурс на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Олекси Кобця (О. П. Варавви), встановленої Канівською міською радою за підтримки Черкаської обласної організації НСПУ для заохочення професійних і непрофесійних літераторів до створення високохудожніх поетичних і прозових (у т.ч. мемуарних, щоденникових) творів громадянського, гуманістичного звучання, спрямованих на утвердження незалежної, демократичної України.

До участі в конкурсі на здобуття Премії допускаються книги та прирівняні до них публікації в літературних журналах, які змістовно відповідають тематиці, визначеній вище, надруковані протягом останніх трьох років, не відзначені іншими преміями та здобули схвальні оцінки літературної критики і читачів. Мова творів ‒ українська.

Повторно і посмертно Премія не присуджується.

Право висунення творів на здобуття Премії мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів на підставі відповідних протоколів. Кожна з організацій може представити на здобуття премії один або кілька творів одного автора. Конкурсній комісії надсилається подання для присвоєння Премії за підписом керівника організації, яка його вносить: протокол зборів, у ході яких це питання обговорювалося, а також 5 примірників твору чи творів, рецензії та відгуки (за наявності).

Подання творів на конкурс ‒ до 1 березня включно за адресою: Черкаська обл., м. Канів, вул. Кошового, 1, Міський відділ культури, Андрієнку К.Є.

Лауреатові буде вручено диплом і грошова винагорода в сумі 7 тис. грн.

Запрошуємо до участі в конкурсі.
Конкурсна комісія

Джерело: procherk.info.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я