Окупанти планують завезти понад 165 тис. пропагандистської літератури в Україну

0

Росіяни планують до кінця року завезти в бібліотеки тимчасово окупованих територій України понад 165 тис. примірників пропагандистської літератури замість вилучених українських книжок. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Організацією завезення книжок займаються члени партії «Единая Россия». Переважно окупанти везуть псевдоісторичні книжки або літературу про Другу світову війну. Цим вони збираються замінити українську літературу, яку вилучають із бібліотек.

«Як завжди, це подається як “воля народу”, мовляв, книги міняють на прохання місцевих мешканців й типу їх збирають та передають прості росіяни. Проте насправді більшість книг свіжонадруковані й це є свідомою політикою ворога щодо русифікації регіону», — наголошують у Центрі спротиву.

Як повідомлялося, з бібліотек тимчасово окупованої Донеччини росіяни вивезли 9,5 тисяч книжок українською мовою. Для вилучення з місцевих бібліотек на тимчасово окупованих територій українських книжок та заміщення їх російськими міністерство культури рф виділило 200 млн рублів.

Чільне фото: nlr.ru

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я