Пам’яті друзів

0

«Презентації, які не відбулись» – під такою назвою  у  Миколаївській Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького відбувся вечір, на якому представили  книжки трьох відомих миколаївців, котрі пішли у засвіти – Сергія Гаврилова, Володимира Пучкова та Олександра Топчія: «Цирк Турпоход Союз», «Акации южный акцент», «От первого лица».

Вони вийшли друком за підтримки програми «Культура». Експертна група підтримала друк цих книжок. Як зазначила Інга Хоржевська,  модератор вечора, директор ЦМБ ім. М. Л. Кропивницького ці книжки потрапили до всіх бібліотек міста.

В атмосфері дружнього спілкування гості заходу згадували тих, із ким працювали свого часу, проводили разом дозвілля і виїжджали у відрядження, чиї імена по-справжньому близькі й знакові, адже кожен з авторів — особистість. Сергій Гаврилов — історик, Олександр Топчій  — тележурналіст, Володимир Пучков  – поет і журналіст.

Книга письменника Володимира Пучкова  «Акации южный акцент», – це зібрання його поезій. Є тексти, які раніше не друкувалися. Велика кількість цікавого, бібліографія, чимало фотографій Володимира Юрійовича, QR-коди, завдяки яким можна послухати пісні на його вірші.

Віра Марущак, голова Миколаївської ОО НСПУ, говорила про Володимира Пучкова, не лише як про письменника, а й про людину доброї душі, який, не афішуючи своїх учинків, платив  спілчанські внески за хвору колегу.

До дня народження поета – у березні наступного року – в літературному сквері буде встановлено пам’ятну дошку на його честь, біля берізки, яку посадив сам поет.

Пресслужба МОО НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я