Письменник Глуховський – про відрядження в Україну від RT

0
109

Російський письменник Дмитро Глуховський, відомий за своїм романом «Метро 2033», відповів на запитання про роботу на телеканалі RT і згадав про перше відрядження в Україну. За його словами, він їхав у країну із настроєм, що українці крадуть газ у РФ.

«Я, до речі, саме завдяки RT уперше поїхав в Україну в місячне відрядження – висвітлювати чергову газову кризу. Приїхав туди, повною мірою вражений бацилою російського імперіалізму, з настроєм, що «х*хли крадуть газ», – розповів Глуховський інтерв’ю виданню «Медуза«.

Письменник зазначив, що повернувся до Росії через місяць, абсолютно закоханим у Київ та киян.

«Поїхав через місяць, абсолютно закоханий у Київ та киян, із повагою до прагнення українського народу до самостійності та впевнений у тому, що запорука нормальних відносин між нашими країнами в майбутньому – саме у цій повазі», – додав він.

Глуховський також зазначив, що не шкодує про досвід роботи на телеканалі RT, оскільки в ті роки ЗМІ ще не перетворилося на знаряддя пропаганди, яким стало в період із 2012-го до 2014 року.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Глуховський заявив, що Росія вже програла у війні з Україною. Це, на його думку, сталося завдяки економічним санкціям, розширенню альянсу НАТО та відмови від енергоресурсів із РФ.

obozrevatel.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я