Прийом творів на Конкурс видавництва «Смолоскип»

0

З 1993 року видавництво «Смолоскип» проводить конкурс для українських літераторів. 

  • Вік учасників: від 18 до 35 (поезія) та 40 (проза) років. 
  • На конкурс приймаємо написані українською мовою, раніше не публіковані поетичні, прозові, драматичні твори, а також художні твори для дітей. 
  • Обсяг поетичної збірки – не менше 50 сторінок, обсяг прози – не менше 100 сторінок. 
  • Твори мають надійти на розгляд журі до 31 грудня кожного року. 

Рукописи слід надсилати на конкурс в одному примірнику. Рукопис надсилають у лише у роздрукованому вигляді на адресу: Київ 04071, вул. Межигірська, 21 (простим або рекомендованим листом; в разі, якщо ваш рукопис надіслано посилкою – обов’язково повідомити видавництву номер поштового відправлення за телефоном на сторінці контактів). 
Журі не розглядає твори лауреатів І і II премій видавництва «Смолоскип» попередніх років, а також може дискваліфікуватитвори, які (1) мають антиукраїнський характер, (2) антирелігійне, шовіністичне або ксенофобне спрямування, (3) порнографічні твори, а також твори, в яких вживається нецензурна лексика.Підсумки конкурсу підво­­дять раз на рік, у квітні.
Разом з творами на конкурс потрібно надіслати коротку авто­біографію, фотографію, фізичну та електронну адреси. Видав­ництво передає журі рукописи без зазначення авторства, тексти не повертаються і публічно не рецензуються.
Участь у конкурсі можлива лише за умови сплати благодійного внеску: від 200 грн. Кошти слід перераховувати МБФ «Смолоскип». При оплаті вказуйте наступне призначення платежу: «Благодійний внесок на діяльність фонду від ПІБ.» Квитанцію про благодійний внесок просимо надсилати разом з рукописом.  Реквізити, подробиці.
Звертаємо вашу увагу, що благодійні внески не підлягають поверненню та повністю або частково можуть бути використано на інші статутні цілі.
Твори лауреатів І і II премій видавництво публікує окремими книжками, а твори лауреатів III і IV премій та кращі ненагороджені твори можуть з’явитися друком в антологіях і збірниках «Смо­лоскипа». Лауреати отримують також грошові нагороди та книги у подарунок.

LITCENTR

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я