Січеславські письменники запровадили конкурс творів про англійську мову

0
470

Дніпропетровська обласна організація Національної спілки письменників розширює обрії діяльності та проводить свою творчу роботу, не лише створюючи літературно-мистецькі заходи та зустрічі, а  й опосередковано залучаючи до процесу різні суб’єкти соціальних структур.

Прикладом може слугувати літературний конкурс серед школярів, започаткований ДОО НСПУ у співпраці з Центром зі складання міжнародних іспитів Level-Up, присвячений важливості вивчення англійської мови. Проведення цього змагання вимагає від юні розкриття письменницького потенціалу, вміння аргументовано й послідовно доводити свої думки та надавати рядкам художньої цінності.

Мета конкурсу, що її визначила  ДОО НСПУ, полягає у виявленні  творчих молодих амбітних обдарувань, встановлення міжпредметних і міжкультурних зав’язків та підвищення рівня мовної освіти на теренах Січеславщини.

Робота над цією вкрай актуальною та значущою для сучасного українства темою у рамках конкурсу не лише зможе висвітлити насущні питання, якими переймається нове покоління, а й окреслити ті пагони молодої брості, що з часом можуть пристати до письменницьких лав.

Докладно про конкурс — за посиланням.

Юлія Купіч

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я