Стартував прийом заявок на участь у VI Міжнародному кінофестивалі «Світло»

0

Відкрито прийом заявок на участь у VI Кінофестивалі «Світло», який цього року відбудеться 9 -12 червня в історичному центрі столиці, на Співочому полі.

Кінофестиваль «Світло» був заснований Спілкою християнських письменників України як платформа для популяризації в Україні та за її межами світлих фільмів, що дарують натхнення. Він об’єднує талановитих творчих людей, які створюють цікавий та якісний кінопродукт на теми, що стосуються кожного – взаємовідносини в сім’ї та суспільстві, моральні якості людини.

Учасники кінофестивалю – студії, телеканали, незалежні творці не тільки з України, але і з США, Італії, Іспанії, Аргентини, Швейцарії, Німеччини, Ізраїлю, Норвегії, Румунії та інших країн.

Основною метою фестивалю організатори вбачають розвиток українського кінематографу, поліпшення духовного та морального стану суспільства, надання можливості кожному в Україні дивитися добрі й натхненні фільми.

Кінофестиваль дав старт проекту «Світле кіно мандрує країною». Завдяки ньому фільми-учасники протягом року демонструються на різних майданчиках України. У 2017 році кінофестиваль «Світло» посів перше місце у відборі успішних практик реалізації громадських ініціатив та був нагороджений почесною грамотою Київського міського голови. У 2021 році він увійшов у «ТОП-100» кращих міських проектів.                                

Для того, щоб подати заявку на участь у кінофестивалі, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті.

svitogliad.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я