Стартував проєкт від «Discursus»: автор читає книжку «Довбуш. Таємниця сили»

0

Щонеділі у мережі “Фейсбук” франківське видавництво «Discursus» публікуватиме розділ із книжки про українського супергероя «Олекса Довбуш. Таємниця Сили» у виконанні автора Василя Карп’юка, пише kurs.if.ua.

Про це повідомляється на сторінці видавництва у мережі. Відео буде з’являтися кожної неділі о 16.00.

Минулої неділі було розміщене перше відео – автор читав розділ перший “Дивна вістка із полонини”.

“Чи ти знаєш, хто такий Олекса Довбуш? Певно, що так, бо на всі Карпати немає більшого героя! Але історія найгрізнішого ватажка карпатських опришків почалася з упертого хлопчиська, який несподівано для себе отримав велику Силу. Пірнувши в цю оповідь, ти разом з Олексою поживеш у лісі поруч із вовками й вивірками, приєднаєшся до опришківської ватаги й зазирнеш у світ героїчної минувшини Карпат. А головне, врешті дізнаєшся, звідки взялася Олексина Сила і чи зміг він її опанувати”, – інтригує видавництво.

Прикарпатський дитячий письменник Іван Андрусяк у своєму відгуку зазначає: «Це історія справжнього українського супергероя, який мав від природи Розум і здобув Силу. Але навіть наймудріший володар великої сили – завжди людина, а кожній людині властиво віддаватися Почуттям… Саме такого Олексу Довбуша й відкриває нам Василь Карп’юк – справжнього. Супергероя – і живу людину!».

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я