Трансформація Osnovy Publishing: хто стали новими власниками

0

У видавництва Osnovy Publishing нові власники. Тепер ним керуватиме Українська школа політичних студій (УШПС). Там пообіцяли «важливі перевидання» та «яскраві новинки».

Про це повідомили 14 червня на сайті школи.

Право власності на 100 % частки в Osnovy Publishing набули:

  • «Лабораторія законодавчих ініціатив»;
  • випускники УШПС Андрій Вишневський і Анастасія Бородіна;
  • керівниця «Лабораторії…» Світлана Матвієнко.

«Для нас усіх початок нового етапу в житті Osnovy Publishing стане символом звернення до основ, на які ми зможемо надійно спиратися на шляху до перемоги, подальшої модернізації українських суспільних та політичних інституцій, виховання нових поколінь українців», — зазначили в установі.

Нові власники подякували уже колишній директорці видавництва Дані Павличко за роботу протягом останніх років: «За нові горизонти, які вона відкрила перед видавництвом, бувши його власницею та лідеркою протягом останнього десятиліття».

Видавництво Osnovy Publishing заснували у 1992 році політолог і колишній директор Канадського інституту українських студій Богдан Кравченко та літературознавиця і публіцистка Соломія Павличко.

«Основи» першими в Україні почали видавати європейських мислителів та переклади класичної літератури. Зокрема, тут випустили переклади українською Платона, Овідія, Сенеки, «Філософію театру» Леся Курбаса, праці Мішеля Фуко, Симони де Бовуар, Жана Бодріяра, Хосе Ортеги-і-Гассета та багатьох інших.

Поліна Горлач

suspilne.media

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я