Триває конкурс на здобуття премії імені Григорія Кочура

0

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття премії імені Григорія Кочура 2024 року.

Премія імені Григорія Кочура присуджується щорічно 17 листопада до дня народження Григорія Порфировича Кочура за найкращі переклади українською мовою визначних творів світової поезії та вагомі перекладознавчі праці в царині українського художнього перекладу.

Грошова винагорода — 20 тисяч гривень.

На здобуття премії висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за пів року до їх висування на здобуття премії.

Твори, які вже відзначили іншими преміями або державними нагородами, не висуваються на здобуття премії імені Григорія Кочура.

Пропозиції на здобуття премії подаються до Держмистецтв творчими спілками, асоціаціями, науковими, національно-культурними, національно-просвітницькими товариствами, літературними об’єднаннями, редакціями періодичних видань, видавництвами, громадськими об’єднаннями, що здійснюють діяльність у сфері культури, вченими радами закладів вищої освіти та наукових установ.

З 01 лютого до 01 червня 2024 року на здобуття премії подаються такі документи:

  • клопотання щодо присудження премії у довільній формі;
  • стисла характеристика твору, довідка про автора (авторів) твору (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, контактний номер телефону, адреса електронної пошти чи іншого засобу зв’язку);
  • творча характеристика претендента;
  • письмова згода претендента (претендентів) на висування його (їх) твору на здобуття премії;
  • копії документа, що посвідчує особу претендента, та документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта.
  • У випадку, коли претендентом є колектив авторів, — копії документів, що посвідчують особи претендентів, та документів про присвоєння реєстраційних номерів облікових карток платників податків або паспортів;
  • письмова згода претендента (претендентів) на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • примірник твору та твір в електронному вигляді з підтвердженням його оприлюднення;
  • ксерокопії відгуків у засобах масової інформації на представлений оригінальний твір та рецензії (за наявності).

Інформацію щодо кандидатів подавайте в паперовому вигляді за адресою: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1; та в електронному вигляді:  a.komendant@arts.org.ua

Положення про премію імені Григорія Кочура

Детальніше про умови конкурсу за посиланням.

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я