У фотокнизі за мотивами робіт американського режисера розмістили фото вестибюля Київського музею

0

Як повідомляє «Дзеркало Тижня», до книги «Accidentally Wes Anderson», де з усього світу зібрані фотографії місць, які виглядають як кадри з фільмів Уеса Андерсона, наприклад, «Готель« Гранд Будапешт », потрапило фото українського музею.

Вестибюль Національного художнього музею України не єдине місце, зазначене виданням «Accidentally Wes Anderson». На офіційному сайті книги представлені фото ще чотирьох місць столиці: вагон київського метро, трибуни НСК «Олімпійський», картотека бібліотеки Вернадського і мікроавтобус «Богдан».

«Київ, Україна — місто вольових громадян, який служив важливим промисловим, науковим, освітнім і культурним центром Східної Європи. Як столиця, так і найбільш густонаселений місто України, місто має розгалужену систему громадського транспорту та інфраструктури, в тому числі Київський метрополітен. У поєднанні з вишуканою архітектурою в стилі стародавнього бароко і сміливими соборами — це непохитні зразки сучасного будівництва, що роблять міський пейзаж завжди цікавим місцем для вивчення », — повідомляється на сайті книги.

Автор видання Уоллі Коваль створив інстаграм-аккаунт, де публікує фото реальних місць і об’єктів в дусі фільмів американського режисера. У книзі зібрано 200 знімків з більш ніж 50 різних країн з кожного континенту. Передмову до видання написав сам Уес Андерсон.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я