У Києві при КНУ імені Шевченка відкрили Центр хорватської мови та культури

0

При Київському національному університеті імені Тараса Шевченка урочисто відкрили Центр хорватської мови та культури. Участь у відкритті 8 грудня взяв прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович (Andrej Plenković).

За його словами, такий крок продовжить свідчити про близькість хорватського та українського народу, пише «Балканський оглядач».

“Мені дуже приємно брати участь у відкритті Центру хорватської мови та культури, який і надалі буде свідчити про близькість хорватського та українського народів, а особливо про близькість і подібність хорватської та української мов”, – сказав Пленкович.

Andrej Plenković

Хорватський прем’єр нагадав, що на філософському факультеті в Загребі є кафедра українознавства. Такі відносини, на його думку, сприяють зміцненню позицій української меншини в Хорватії та позицій тих хорватів, які живуть в Україні.

Під час відкриття Центру хорватської мови та культури прем’єр-міністр подарував близько сотні книг, щоб трохи збагатити бібліотеку.

“Я з нетерпінням чекаю на продовження співпраці з цими молодими поколіннями, які будуть розвивати хорватсько-українські відносини”, – сказав Пленкович, завершуючи захід.

На наступний день офіційного візиту в Україну у прем’єр-міністра Хорватії заплановане відвідування Український греко-католицький університету у Львові та лекція про майбутнє Європи. Планував Пленкович також зустрітись із хорватами, які живуть в Західній Україні.

 InfoPost.Media
Фото: Andrej Plenković / Twitter

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я